Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ api sealed bearing tricone bit ] eşleşme 231 Ürünler.
12 -1/4 " TCI Tricone Drill Bit IACD 537
| Türü: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
311.1 mm Mül Diş Tricone Matkapı Maden İnşaatı için
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Boyut: | 12-1/4 inç (311.1.mm) |
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kutu |
Dondurulmuş Diş 12 1/2 inç API Üç Rol Konusu Bit
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Boyut: | 12-1/2 inç (317.5mm) |
| Diş: | Dondurulmuş Diş |
Yeraltı Maden Tricone matkap 8-1/4 Inch Of matkap Aracı
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2-4 Hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
API 304.8mm Tricone Roller Cone Drill Bits
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Gereksinimi |
| Paketleme: | Çelik kutu veya ahşap kutu |
Roller Cone Drill Bit 6 Inch TCI Tricone Bit Kaya Buhran Aracı
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union |
Trikon Matkap Ucu 17 İnç TCI Sert Kaya Formasyonları için
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Boyut: | 17 inç (431,8 mm) |
| Renk: | Müşteri Gereksinimi |
TCI Dental Roller Tricone Mining Button Bit API Rock Bit
| Çap: | 9 7/8'' (251 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Makaralı Bilyalı Makaralı Baskı Düğmesi/Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
Ağır Hizmet ve Dayanıklı İnşaat İşleri için Rulmanlı Konik Silindirli Matkap Ucu
| Renk: | Müşteri Gereksinimi |
|---|---|
| HS kodu: | 8207191000 |
| Taşıma: | Mühürlü Rulman |
Döviz Dişi 10-5/8 Inch Tricone Drill Bit Of Rotary Drilling Rig Bit
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,Western Union |

