Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ matrix pdc drill bit ] eşleşme 626 Ürünler.
8-1/4" PDC Matkap Ucu Daha Yüksek Performanslı Elmas Delme Aleti
| Tip: | elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | Petrol, gaz, maden, su delme iyi |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, |
Elmas 8-1/4 "PDC Matkap Ucu, Aşağı Delik Kaya Delme Aleti
| Tip: | elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | Petrol, gaz, maden, su delme iyi |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, |
API Sabit Kesiciler 9 1/2 inç Elmas PDC matkap Petrol matkap matkap
| Tip: | Elmas matkap ucu |
|---|---|
| İşleme türü: | Dövme |
| Boyut: | 9,5" (241,3 mm) |
API Spec PDC matkap parçası 5-7/8 " Elmas matkap aracı matkap parçası
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Kaya delme 8.5 inç Elmas PDC Drill Biraz Petrol Kuyu
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Hard Rock 8.5 İnç Elmas PDC Sondaj Ucu Petrol Kuyusu
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
12-1/4 inç petrol sahası sondaj aracı PDC sondaj parçası elmas
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
24 inç petrol sahası sondaj aracı elmas bit of PDC sondaj bit
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
9.5 inç petrol sahası sondaj aracı elmas PDC sondaj parçası
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Petrol sondajı 9,5 inç PDC sondajı API elmas sondaj aracı
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Uygulama: | Kaya delme kuyusu |

