Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ matrix pdc drill bit ] eşleşme 626 Ürünler.
Sert kaya oluşumu sondajı 8.5 inç petrol sahası PDC sondajı
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Elmas 5-1/2" PDC Sondaj Matkabı, Petrol Kuyusu Sondaj Kulesi Matkabı
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Petrol elmas sondaj aracı 5-1/2 inç PDC sondaj bit API özellikleri
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
API Spec 12-1/4 Inch Rock Diamond Steel Body Pdc matkap parçaları
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Kaya Aracı 17-1/2 Inç Çelik Vücut Pdc Drill Bits API
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
13-3/4 inç API Spec PDC Petrol Alanı Kuyu Kuyuları
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
Elmas Kuyu Kuyu 9 1/2 " PDC Kuyu Petrol Kuyu
| Uygulama: | Petrol kuyusu, iyi madencilik, su iyi, coğrafi keşif |
|---|---|
| İşleme Türü: | Dövme, Döküm |
| Birincil Kesici Boyutu: | 16 mm |
Rock Well Diamond Drilling Bit 9-1/2 " PDC Drill Bit Of Oil Drilling Equipment (Dayanıklı)
| Kullanımı: | Petrol kuyusu, iyi madencilik, su iyi, coğrafi keşif |
|---|---|
| Birincil Kesici Boyutu: | 16mm ve 13mm |
| Bağlantı Tipi: | API6-5/8 |
17-1/2"PDC Drill Bit 7 Blades With 19mm Cutter Of Diamond Drilling Tool
| Pazar: | Tüm dünyada |
|---|---|
| Makine tipi: | Sondaj ekipmanı |
| Renk: | Müşteri Gereksinimi |

