Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ matrix pdc drill bit ] eşleşme 626 Ürünler.
6.625 inç Çap S613 PDC Matkap Ucu API Reg Sondaj Aleti
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
Petrol Kuyu Kuyruklama Bit 13 inç Matix Vücut PDC Kuyruk Bit Pilot Delik Bit
| Makine tipi: | Sondaj aracı |
|---|---|
| İşleme türü: | Döküm |
| Boyut: | 13 -1/2 "(342,9 mm) |
5 Inch Matrix Body PDC Drill Bit for Rock Diamond API Spec'in sondajı
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
9-6/10 Inch Dış Diametresi 5 Kanat Matrix Vücut PDC Drill Bits API Pin Gaz Petrol Buhran Aracı
| Tip: | Kaya Sondaj Araçları |
|---|---|
| Bıçak: | 5 |
| kesici boyutu: | 19 mm |
Hard Rock 8 İnç 6 Bıçaklı Matrix Gövde PDC Matkap Ucu (Petrol Kuyusu Matkap Ucu)
| Bıçak: | 6 |
|---|---|
| kesici boyutu: | 16 mm |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kutu veya metal kutu |
9.5 inç 516 PDC matkabı bit API elmas ekleme bit
| Bıçak: | 5 |
|---|---|
| kesici boyutu: | 16 mm |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap Kutu veya metal kutu |
8-1/2 inç dış çaplı Matrix Body PDC 4 1/2 Reg API Gaz Petrol Buhran Aracı ile sondaj parçaları
| Bıçak: | 7 |
|---|---|
| kesici boyutu: | 16 mm |
| Ambalaj bilgileri: | Tahta Sandık veya Çelik Kutu |
5 Bıçaklı Matris Gövde PDC Matkap Uçları API Dişli Kaya Delme Aracı
| Ambalaj bilgileri: | Tahta Sandık veya Çelik Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | sipariş miktarına göre |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
Geotermal Petrol Gaz Enerji Kaya Matris Vücut PDC matkap parçaları
| Bıçak Miktarı: | 3-9 |
|---|---|
| Birincil Kesici SISIS: | 13, 16, 19 mm |
| Kullanım: | Petrol, gaz, su kuyusu, jeotermal |
API ISO Sabit Kesme Elmas PDC Petrol Kuyu Kaya Kuyrukçılığı için Kuyrukçuluk Bit
| Bıçak Miktarı: | 3-9 |
|---|---|
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
| Çap: | 3-7/8 ~ 26 inç |

