Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ polycrystalline diamond compact bits ] eşleşme 624 Ürünler.
API matkabı 8 inç PDC elmas matkabı petrol sahası
| Tip: | Elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | petrol, gaz, madencilik |
| İşleme türü: | Dövme |
PDC Diamond Bit 17-1/2 inç API Bağlantısı 7-5/8 Petrol Kaya Kuyruklama Aracı
| Tip: | Sabit Kesici Elmas Ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Renk: | Müşteri Gereksinimi |
API Rock Bit 12-1/4 Inch 5 Blades Elmas PDC Bit
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Perforasyon PDC 17-1/2 Inch 7 Blades Elmas Perforasyon API Spec
| Türü: | Elmas Delme Aracı |
|---|---|
| Kullanımı: | sondaj kuyusu |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
API Şartnamesi'ne Uygun 17-1/2 İnç Elmaslı Sondaj Ucu
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
Elmas matkabı 12-1/4 inç matkabı PDC matkabı bit API özellikleri
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Elmas sondajı bit 17-1/2 inç 7 bıçaklı API PDC Rock bit
| Türü: | PDC Elmas Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | sondaj endüstrisi |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungsten karbür |
Petrol elmas sondaj aracı 5-1/2 inç PDC sondaj bit API özellikleri
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Diamond PDC Drill Bit 8 Inch 5 Blades Drill Bit Of Rock Borma Aracı
| Başvuru: | Kaya petrol, madencilik, gaz tatbikatı |
|---|---|
| Boyut: | 8 "(203.2mm) |
| Kesici: | 16 mm |
PDC matkap bit 6 inç Diamond matkap bit Hard Rock bit API 3-1/2 ile Pin Box
| Türü: | Pdc Delme Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |

