Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ sealed bearing milled tooth drill bit ] eşleşme 178 Ürünler.
Tungsten Karbür Dişli Rulo Rulmanlı Roka Kapanmış Sert Kaya Trikon Madencilik Sondaj Uçları
| Çap: | 9 7/8'' (251 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Makaralı Bilyalı Makaralı Baskı Düğmesi/Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
API Spec Sondaj Aletleri 17 İnç Üç Konili TCI Matkap Ucu
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Makine tipi: | Sondaj aracı |
| İşleme türü: | Dövme |
Kaya Delme 6-1/2 İnç IADC API Kömür Madenciliği Matkabı
| Tip: | Tci Tricone Bit |
|---|---|
| IADC: | 435 |
| Boyut: | 6,5 inç (165,1 mm) |
API Standartı 8 1/2 Inch Milled Tooth Tricone Bit - China Deep Well Drilling Equipment için Üretici
| Yüksek Kaliteli Uç: | Schlumberger Matkap Ucu |
|---|---|
| İsim No: | Döner Tricone Matkap Uçları |
| fabrika: | TCI Tricone Uç Fabrikası |
9-7/8 İnç Tungsten Karbür Dişli Rulo Tipi Trikon Sondaj Ucu
| Çap: | 9 7/8'' (251 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Makaralı Bilyalı Makaralı Baskı Düğmesi/Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
Kaya delme aletleri 14-3/4 inç Tungsten Karbid delme bit API Spec
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Makine tipi: | Sondaj aracı |
| Boyut: | 14-3/4 inç (374.6mm) |
TCI Üç Konili 12-1/2 İnç Üç Silindirli Konik Matkap Ucu
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| İşleme türü: | Dövme |
| Boyut: | 12-1/2 inç |
Tungsten Uçlu Rulo Konik Trikonlu Sondaj Uçları Su Kuyusu Madencilik Sondajı İçin
| Çap: | 8 1/2'' (216mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
9 "IADC 735 TCI Diş Roleri Taşınma için Tricone Drill Bit Hard Rock Drilling Bit
| Çap: | 9'' (229 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Makaralı Bilyalı Makaralı Baskı Düğmesi/Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
Kymera Mach 4 Hibrit Tricone Bit için matkap Aracı
| Bit Satışı: | Satılık Tricone Matkap Uçları |
|---|---|
| Koni Ofseti: | Ölçer veya Keski |
| İsim No: | Döner Tricone Matkap Uçları |

