Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ sealed bearing milled tooth drill bit ] eşleşme 178 Ürünler.
Özel Fabrika Tungsten Karbür Roller Cone Bor Bit Su Madencilik Kaya
| Çap: | 9'' (229 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
9-7/8 İnç Çaplı IADC TCI Dişli Rulo Trikon Madencilik Sondaj Uçları
| Çap: | 9 7/8'' (251 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Makaralı Bilyalı Makaralı Baskı Düğmesi/Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
9 7/8'' IADC 435 TCI Diş Roleri Tricone Madencilik Borma Bitleri
| Çap: | 9 7/8'' (251 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Makaralı Bilyalı Makaralı Baskı Düğmesi/Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
6-3/4" Trione Matkap Ucu API Spec Su Kuyusu Sondajı için Kaya Matkap Ucu
| Çap: | 6-3/4 " |
|---|---|
| Bağlantı türü: | API reg 3-1/2 " |
| makineler: | Sondaj teçhizatı makineleri |
Maden Bit 9-1/2 "Tricone matkap Bit Kaya matkap Aracı
| nakliye: | İhtiyaca göre |
|---|---|
| Paketleme: | Ahşap kutu veya çelik kutu |
| Rulman Tipi: | Makaralı Koni |
10-5/8 "Tricone Roller Cone Of API Rock Drill Bit
| Çap: | 10-5/8 " |
|---|---|
| Bağlantı türü: | API REG 6-5/8 " |
| makineler: | Sondaj teçhizatı makineleri |
17-1/2 Inch Dış Diametresi Üç Konus Su Kuyu Derin Çekirdek Kuyruk Bit Roller Konus Madencilik Kuyruklama Aracı
| Çap: | 17-1/2 inç |
|---|---|
| Yatak türü: | Kauçuk Mühürlü |
| Delme döngüsü türü: | Çamur dolaşımı |
Tricone Drill Bit 14-3/4 "IADC 645 Rol Konusu Bit Of Su Madencilik Buhra Araçları
| Çap: | 14-3/4 inç |
|---|---|
| Bağlantı türü: | API Kaydı |
| makineler: | Sondaj teçhizatı makineleri |
6-1/2" Kömür Madenciliği Kayası İçin Trikon Matkap Ucu
| Çap: | 6-1/2 " |
|---|---|
| Bağlantı türü: | API reg 3-1/2 " |
| makineler: | Sondaj teçhizatı makineleri |
Su / Petrol / Madencilik Kuyu Kuyu Kuyruklama Araçları için Kaya 17-1/2 " Tricone Kuyrukçusu Bit
| Çap: | 17-1/2 " |
|---|---|
| Bağlantı türü: | API Reg 7-5/8" |
| makineler: | Sondaj teçhizatı makineleri |

