Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ tungsten carbide milled tooth bit ] eşleşme 158 Ürünler.
Tricone Rock Bit 4-1/2 API Pin Kutusu ile 12 Inç Düzleştirilmiş Diş Bit
| türü: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Enerji tüketimini azaltmak için ENG Düşük sürtünme Karbür Ekleme Kaya Bit
| Türü: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Kaya delme aletleri 14-3/4 inç Tungsten Karbid delme bit API Spec
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Makine tipi: | Sondaj aracı |
| Boyut: | 14-3/4 inç (374.6mm) |
Tungsten Karbür Uçlu 3 Konik Makaralı Kuyu Sondaj Matkabı
| Standart: | API-7-1, ISO |
|---|---|
| Hs Kodu: | 8207191000 |
| Uygulanabilir Endüstriler: | İnşaat işleri, Enerji ve Madencilik |
Tricone Bit 10-5/8 inç TCI Bit IADC 536 API Pin 6-5/8 ile
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2-4 Hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Roller Cone Tungstern Karbid Tricone Rock Bit 8-1/4 Inch TCI
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2-4 Hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Tungsten Karbür Dişli Rulo Rulmanlı Roka Kapanmış Sert Kaya Trikon Madencilik Sondaj Uçları
| Çap: | 9 7/8'' (251 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Makaralı Bilyalı Makaralı Baskı Düğmesi/Mühürlü Rulman |
| Dolaşım: | Jet Havası |
171.5mm Dış Diametresi Tungsten Karbid Diş Api Üç koni Su Kuyu Madencilik Matkabı Bit
| Çap: | 171.5mm (6.75 inç) |
|---|---|
| Yatak türü: | Kauçuk Mühürlü |
| Delme döngüsü türü: | Çamur dolaşımı |
Volfram Karbid Ekle Diş Üç Konus Kaya matkap Bitleri Madencilik Su kuyusu madenciliği matkap
| Yatak türü: | Kauçuk Mühürlü |
|---|---|
| Delme döngüsü türü: | Çamur dolaşımı |
| Gösterge Koruması: | Evet |
TCI Tricone Bit 12-1/2 Inch IADC 537 Of API Spec Petrol Madencilik Kuyu delme için Kaya Bit
| Türü: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |

