Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ tungsten carbide milled tooth bit ] eşleşme 158 Ürünler.
Tungsten Karbid matkap parçası 6 inç API Spec Üç koni Rol konusu matkap parçası
| Türü: | Makaralı Koni Kesici Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Kaya matkabı 12-1/4 inçlik Tricone matkabı
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap Kutu ve metal Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
API Roller Cone Bit 13-1/2 inç Çelik Dişli (St) Tricone Bit Of Rock Drilling Tool
| türü: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Üç Yuvarlak Konus Bit 12-1/4 ️ Kuyu sondajı için Tricone Dişleri
| Türü: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
13-3/4 İnç Çelik Diş Makaralı Koni Delme Ucu
| Tip: | tricone matkap ucu |
|---|---|
| Makine Tipi: | Sondaj aracı |
| Boyut: | 13-3/4 inç (349,25 mm) |
14-3/4" çelik freze diş rulo koni madencilik sondaj aletleri
| Ambalaj bilgileri: | Tahta Sandık veya Çelik Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | sipariş miktarına göre |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
Yüksek Güçlü Tungsten Karbid Ekleme Dişi Enerji Madenciliği Sert Kaya Buhranı için üç konili matkap
| Standart: | API-7-1, ISO |
|---|---|
| Renk: | Müşteri Gereksinimi |
| HS kodu: | 8207191000 |
Döviz Dişi 10-5/8 Inch Tricone Drill Bit Of Rotary Drilling Rig Bit
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,Western Union |
17-1/2 inç çapı TCI Diş Tungsten Karbür Üç Topuç Kaza İnşaatı için matkap
| Dış çap: | 17-1/2 inç (444.5mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Kauçuk Mühürlü |
| Delme döngüsü türü: | Çamur dolaşımı |
Özel wolfram karbüt ekleme tci trikon Su Kuyu Kaya matkap parçaları
| Çap: | 12 1/4'' (311 mm) |
|---|---|
| Yatak türü: | Dergi yatağı/Düz kauçuk sızdırmazlık halkası |
| Delme döngüsü türü: | Çamur dolaşımı |

