Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ api iso drill bit nozzle ] eşleşme 762 Ürünler.
API Elmas Kuyruklama 6 Inch PDC Petrol Kuyu Hard Formasyon Kuyruklama Aracı
| Türü: | PDC Matkap Uçları |
|---|---|
| Uygulama: | Yumuşak ve orta sert oluşum |
| Makine Türü: | Sondaj Aracı |
Petrol sondajı 9,5 inç PDC sondajı API elmas sondaj aracı
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Uygulama: | Kaya delme kuyusu |
API Diamond Drill Bit 13-1/4 " PDC Petrol Kuyu Kuyu Kuyruklama Aracı
| Piyasa: | Küresel |
|---|---|
| Kuyu: | Petrol, Madencilik, Su |
| Paketleme: | ahşap kutu, çelik kutu |
Elmas Kaya Kuyruklama Aracı 12-1/4 Inch 6 Blades PDC Kuyruk API Bit
| Türü: | Elmas Delme Aracı |
|---|---|
| Kullanımı: | sondaj kuyusu |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Diamond PDC Drill Bit 8 Inch 5 Blades Drill Bit Of Rock Borma Aracı
| Başvuru: | Kaya petrol, madencilik, gaz tatbikatı |
|---|---|
| Boyut: | 8 "(203.2mm) |
| Kesici: | 16 mm |
17-1/2 Inch 6 Blades Diamond API PDC Drill Bit for oil Rock Well
| Tip: | elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | Kaya delme |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, Tungston karbür |
Elmas PDC matkap parçası 10-1/4 inç API matkap aletleri
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
API PDC matkap parçası 17-1/2 inç Elmas matkap aletleri
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
API PDC 6-5/8 "Bağlantı 12-1/4 inç 5 bıçaklı Elmas Sondaj Aracı ile matkap
| oluşum: | Sert |
|---|---|
| Paketleme: | Ahşap kutu |
| Ağırlık: | 85kg |
API PDC Drill Bit 9-1/2 "Petrol Alanı Buhran Aracı Çelik Vücudu
| Paketleme: | Ahşap kutu |
|---|---|
| Meme Numarası: | 6 |
| Bıçak sayısı: | 5 |

