Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ api iso drill bit nozzle ] eşleşme 762 Ürünler.
Petrol elmas sondaj aracı 5-1/2 inç PDC sondaj bit API özellikleri
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
API Spec 12-1/4 Inch Rock Diamond Steel Body Pdc matkap parçaları
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
API Spec 17-1/2 inç Petrol Kuyu Polikristal Elmas Kompakt matkap parçaları
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Kaya Aracı 17-1/2 Inç Çelik Vücut Pdc Drill Bits API
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Elmas sondaj cihazı 10 1/2 inç hibrit sondaj cihazı API kaya parçası
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Petrol sahası sondajı bit 5.5 inç PDC sondaj bit API özellikleri
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
API Spesifikasyonları 5 bıçaklı sondaj aletleri PDC sondajı sert kaya sondajı
| Boyut: | 12-1/2 inç |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| HS: | 8207191000 |
API sondaj aracı 17 inç PDC sondajı Petrol kuyusu jeotermal sondajı
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
API Petrol Alanı Buhran Aracı 22 Inch PDC Buhranı Kuyu Bit Tungsten Karbid Buhranları
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
API'nin elmas delme parçası Spec Oilfield Kuyu Aracı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |

