Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ api iso drill bit nozzle ] eşleşme 762 Ürünler.
8-1/2 inç PDC katı karbid matkap API özellikleri
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
9-1/2 inç PDC Elmas matkap bitleri API özellikleri petrol sahası matkap bitleri için
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
PDC matkap 6-1/2 " 5 bıçaklı petrol kuyusu matkap
| Yüzey tedavisi: | Kaynak ve boyama |
|---|---|
| Kullanım: | Kuyu kaya matkabı |
| Sanayi: | Sondaj endüstrisi |
Kaya delme 8.5 inç Elmas PDC Drill Biraz Petrol Kuyu
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Hard Rock 8.5 İnç Elmas PDC Sondaj Ucu Petrol Kuyusu
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Elmas 5-1/2" PDC Sondaj Matkabı, Petrol Kuyusu Sondaj Kulesi Matkabı
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Sert kaya sondajı 5-7/8 "5 bıçak 3 nozul PDC matkap ucu
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
özel Çin API 6-1/2 Inch Dış Diametresi Petrol Tarlası Kaya Elmas kompakt PDC Drill Bit
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
6.625 inç Çap S613 PDC Matkap Ucu API Reg Sondaj Aleti
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
8-1/2 inç dış çaplı Matrix Body PDC 4 1/2 Reg API Gaz Petrol Buhran Aracı ile sondaj parçaları
| Bıçak: | 7 |
|---|---|
| kesici boyutu: | 16 mm |
| Ambalaj bilgileri: | Tahta Sandık veya Çelik Kutu |

