Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] eşleşme 447 Ürünler.
9.5 inç petrol sahası sondaj aracı elmas PDC sondaj parçası
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Petrol sondajı 9,5 inç PDC sondajı API elmas sondaj aracı
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Uygulama: | Kaya delme kuyusu |
Petrol sahası elmas sondaj aracı 6 " kaya PDC sondaj parçası
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Kaya Elmas Borma OFf Sert Formasyon 8.5 inç PDC Boruçusu
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 40kg |
Elmas Kaya Kuyruklama 8.5 Inch Çelik Vücut PDC Kuyruklama Petrol Alanı Biraz
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 40kg |
Rock Well Diamond Drilling Bit 9-1/2 " PDC Drill Bit Of Oil Drilling Equipment (Dayanıklı)
| Kullanımı: | Petrol kuyusu, iyi madencilik, su iyi, coğrafi keşif |
|---|---|
| Birincil Kesici Boyutu: | 16mm ve 13mm |
| Bağlantı Tipi: | API6-5/8 |
5-7/8" Sert Kaya Formasyonu İçin PDC Elmas Matkap Ucu
| Kullanmak: | Orta Sert formasyon |
|---|---|
| Boyut: | 5-7/8"(149,2 mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
6-1/2 inçlik PDC matkabı, iki sıralı petrol kuyusu kesicisi ile
| Kullanmak: | Orta Sert formasyon |
|---|---|
| Boyut: | 6000"(152,4 mm) |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, Tungston karbür |
Petrol Sondaj Aleti 6-1/2 İnç Elmas Sabit PDC Matkap Ucu
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Petrol sahası matkapı 9 inç Elmas Pdc matkapı Petrol santrali matkapı
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |

