Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] eşleşme 447 Ürünler.
6-1/2 "Petrol Kuyu PDC Bor Bit Of Diamond Rock Borlama Aracı
| Kullanmak: | Petrol kuyusu delme |
|---|---|
| Boyut: | 6-1/2'(165,1 mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
6-1/2 inç 6 bıçaklı PDC matkabı, polikristalin elmas bileşik malzemesi ile
| Yüzey işlemi: | PDC Ekleme |
|---|---|
| Kullanımı: | sondaj kuyusu |
| Bit Türü: | Sabit Kesici PDC Ucu |
Petrol elmas sondaj aracı 5-1/2 inç PDC sondaj bit API özellikleri
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
PDC Drill Bit 17-1/2 " petrol kuyusu sert oluşum sondaj aracı
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| Uygulama: | Kaya delme kuyusu |
| Kullanımı: | petrol, madencilik, gaz |
8-1/4" PDC Matkap Ucu Daha Yüksek Performanslı Elmas Delme Aleti
| Tip: | elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | Petrol, gaz, maden, su delme iyi |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, |
Elmas 8-1/4 "PDC Matkap Ucu, Aşağı Delik Kaya Delme Aleti
| Tip: | elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | Petrol, gaz, maden, su delme iyi |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, |
Elmas PDC matkap bit 17-1/2 inç 6 bıçak sabit kesiciler API Spec matkap aracı
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Hard Rock Diamond PDC Borma Biçimi 9-1/2 " API Spec Borma Aracı
| oluşum: | Yumuşak ila Orta Sert |
|---|---|
| Malzeme: | Alaşımlı çelik, Tungstern karbür |
| Uygulama: | Yönlü Delme, Yatay Delme, Dikey Delme |
12-1/4 inç petrol sahası sondaj aracı PDC sondaj parçası elmas
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
24 inç petrol sahası sondaj aracı elmas bit of PDC sondaj bit
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |

