Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ fixed cutter matrix pdc drill bit ] eşleşme 447 Ürünler.
Aşağı Delik Aracı 9-1/2 Inch 7 Blades PDC Drill Petrol Alanı Buhranı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
Elmas 7-7/8 İnç Sabit Kesici PDC Sondaj Uçları (Sondaj Aletleri)
| HS: | 8207191000 |
|---|---|
| Tip: | Kaya Sondaj Araçları |
| Boyut: | 7 7/8 inç |
Elmas 5-1/2" PDC Sondaj Matkabı, Petrol Kuyusu Sondaj Kulesi Matkabı
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Elmas delme aracı 12-1/4 "PDC Performans için Perforasyon Bit
| Tip: | elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | Petrol, gaz, maden, su delme iyi |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, |
12-1/4 "S323 PDC Drill Bit Of Oil Well Elmas Buhran Aracı
| Boyut: | 12-1/4 '(311.1mm) |
|---|---|
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
| Kullanmak: | Petrol, gaz, maden, su delme iyi |
PDC Drill Bit 12-1/4" S323 Of API Oil Well Drilling Tool
| Kullanmak: | Yağ kuyusu kaya sondajı |
|---|---|
| Boyut: | 12-1/4 '(311.1mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
10-5/8" Elmas PDC matkabı biraz petrol kuyusu biraz
| Kullanmak: | Yağ kuyusu kaya sondajı |
|---|---|
| Boyut: | 12-1/4 '(311.1mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
9-1/2" Diamond PDC Drill Bit Of Oil Well Drilling Tool
| Kullanmak: | Petrol kuyusu delme |
|---|---|
| Boyut: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
9-1/2" 6 Blades PDC Drill Bit of oil Drilling Industrial Tool
| Kullanmak: | Petrol kuyusu delme |
|---|---|
| Boyut: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
9-1/2" PDC Drill Bit of Oil well Hard Rock Drill Bit
| Kullanmak: | Petrol kuyusu delme |
|---|---|
| Boyut: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |

