Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ steel body pdc drill bits ] eşleşme 724 Ürünler.
22 Inch Oilfield Rock PDC Rock Steel Drill Bit Elmas Buhran Aracı
| İşleme türü: | Dövme |
|---|---|
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
| Uygulama: | Petrol veya Su veya Gaz Sondaj Kuyusu |
9 nozzle ile dövme işleme tipi Petrol Gaz Su API PDC Kaya matkapları
| İşleme türü: | Dövme |
|---|---|
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
| Uygulama: | Petrol veya Su veya Gaz Sondaj Kuyusu |
Elmas 4-1/2 "PDC matkabı Petrol matkabı aracı
| Yüzey tedavisi: | PDC ekleme |
|---|---|
| Kullanım: | Petrol kuyusu delme |
| Sanayi: | Delme ve Delin Altında |
5 Bıçaklı Matris Gövde PDC Matkap Uçları API Dişli Kaya Delme Aracı
| Ambalaj bilgileri: | Tahta Sandık veya Çelik Kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | sipariş miktarına göre |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
8-1/2 inç dış çaplı Matrix Body PDC 4 1/2 Reg API Gaz Petrol Buhran Aracı ile sondaj parçaları
| Bıçak: | 7 |
|---|---|
| kesici boyutu: | 16 mm |
| Ambalaj bilgileri: | Tahta Sandık veya Çelik Kutu |
Hard Rock 8 İnç 6 Bıçaklı Matrix Gövde PDC Matkap Ucu (Petrol Kuyusu Matkap Ucu)
| Bıçak: | 6 |
|---|---|
| kesici boyutu: | 16 mm |
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kutu veya metal kutu |
4.5 inç (114.3mm) M516 Petrol ve Gaz Madenciliği için PDC matkap
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
5.875 inç Çelik Gövde PDC Elmas Yağ Gaz Sondaj Ucu
| Ambalaj bilgileri: | Tahta Sandık |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
Petrol ve gaz endüstrisinde tutarlı sonuçlar ve uzatılmış hizmet ömrü sağlamak için tasarlanmış sondaj için optimize edilmiş PDC bitleri
| Connection Type: | API 3-1/2 |
|---|---|
| Rotaryspeedrange: | Variable, Depending On Drilling Conditions |
| Design: | Optimized For Efficient Drilling |
Tahta kutusu ile paketlenmiş sondaj endüstrisi için elmas PDC matkap parçası
| Türü: | PDC Matkap Uçları |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Stinere |
| Ağırlık: | 85 kg |

