Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ steel body pdc drill bits ] eşleşme 724 Ürünler.
17-1/2 " PDC Drill Bit of Oil Well Rock Drilling Tool
| Boyut: | 17. 50 "(444.50mm) |
|---|---|
| Tip: | PDC Matkap Ucu |
| Bıçak: | 5 Bıçak |
API PDC Rock Bit 13-1/4 Inch PDC Drill Bit Of Oil Diamond Drilling Bit
| Türü: | Sondaj Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Elmas PDC Bit 17 " Hard Rock PDC Drill Bits Petrol Rig Drill Bit
| Türü: | Pdc Delme Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
PDC matkap parçası 22-1/2 inç Elmas Petrol sahası matkap parçası
| Tip: | Elmas matkap ucu |
|---|---|
| Makine tipi: | Sondaj endüstrisi |
| Renk: | Müşteri Gereksinimi |
Petrol santrali sondajı 17 inç PDC sondajı API spekülasyonu
| Türü: | Petrol Sahası Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
8.5 İnç Çelik Gövde 7 Kanatlı 16mm Birincil Kesici Kaya Pdc Sondaj Ucu
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Tip: | PDC Matkap Ucu |
Fabrika 5-7/8 "Petrol Alanı Borma Aracı Çelik Beden PDC Elmas Bit
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
Petrol PDC matkabı 12-1/4 inç sabit PDC bıçakları Elmas matkabı Petrol sahası bit
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
5-7/8" Sert Kaya Formasyonu İçin PDC Elmas Matkap Ucu
| Kullanmak: | Orta Sert formasyon |
|---|---|
| Boyut: | 5-7/8"(149,2 mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
9-1/2" 6 Blades PDC Drill Bit of oil Drilling Industrial Tool
| Kullanmak: | Petrol kuyusu delme |
|---|---|
| Boyut: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |

