Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ steel body pdc drill bits ] eşleşme 724 Ürünler.
PDC Cutter Diamond Drill Bit Çelik gövde 6-1/2 inç 5 bıçak
| Türü: | Çelik Gövde Elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, minig, sondaj, su kuyusu |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Elmas delme parçası 17-1/2 Inch 7 Blades PDC Insert Bit Of Rock Drill Tool
| Türü: | Pdc Delme Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
API Rock Bit 13-1/4 inç PDC Hard Rock Drill Bit Of Oil Rig Drill Bit
| Type: | diamond drill bit oil well |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
9.5 inç çelik vücut 5 bıçak 16mm kesiciler Pdc elmas matkap parçaları
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Tip: | PDC Matkap Ucu |
215.9mm Bi-Merkezli Çelik Beden PDC Kayalık Buhran için Değirmen
| Bıçak: | 6+5 |
|---|---|
| kesici boyutu: | 16mm/13mm |
| Meme: | 7 |
Petrol sondajı 9 1/2 " Petrol sahası PDC Rock Bit Of Drilling Equipment
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
Kaya Elmas Kuyruklama 12-1/4 Inch PDC Cutter Oil Well Drill Bit
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |
10-5/8" Elmas PDC matkabı biraz petrol kuyusu biraz
| Kullanmak: | Yağ kuyusu kaya sondajı |
|---|---|
| Boyut: | 12-1/4 '(311.1mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
9-1/2" Diamond PDC Drill Bit Of Oil Well Drilling Tool
| Kullanmak: | Petrol kuyusu delme |
|---|---|
| Boyut: | 9-1/2" (241,3 mm) |
| Tip: | Elmas sondaj aracı |
8-1/4" PDC Matkap Ucu Daha Yüksek Performanslı Elmas Delme Aleti
| Tip: | elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | Petrol, gaz, maden, su delme iyi |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, |

