Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ steel body pdc drill bits ] eşleşme 724 Ürünler.
API Rock 6-1 / 2 İnç Elmas PDC Petrol Sondaj Kuyusu Matkap Ucu
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Petrol Sondaj Aleti 6-1/2 İnç Elmas Sabit PDC Matkap Ucu
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
API Rock Bit 17 Inch 7 Blades PDC Rock Bit Of Oilfield Drill Bit
| Tip: | elmas matkap ucu |
|---|---|
| Kullanmak: | Petrol, gaz, minig, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, alaşım çelik, Tungston karbür |
Elmas Ekle Bit 17-1/4 Inch 7 Blades Rock Steel Diamond Kesme Aracı Vücudu
| Type: | PDC Diamond Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
PDC Bits Çelik gövde 3 1/2 "Reg API Elmas matkap parçası
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
12 İnç PDC Elmas Uçlu Kaya Delme Aletleri
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
Elmas matkap 8-1/2 inç 5 bıçak Elmas sabit kesme matkap biraz petrol kuyu
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | Petrol, gaz, madencilik, sondaj |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |
Petrol Kuyu Kuyruklama Bit 13 inç Matix Vücut PDC Kuyruk Bit Pilot Delik Bit
| Makine tipi: | Sondaj aracı |
|---|---|
| İşleme türü: | Döküm |
| Boyut: | 13 -1/2 "(342,9 mm) |
9-6/10 Inch Dış Diametresi 5 Kanat Matrix Vücut PDC Drill Bits API Pin Gaz Petrol Buhran Aracı
| Tip: | Kaya Sondaj Araçları |
|---|---|
| Bıçak: | 5 |
| kesici boyutu: | 19 mm |
5 Inch Matrix Body PDC Drill Bit for Rock Diamond API Spec'in sondajı
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| HS: | 8207191000 |
| Üretim süreci: | CNC-Machining |

