Tüm ürünler
-
Rita.Tricone bit kalitesi iyi. -
GuramDelikten çıkarttığın parça, basıldığını söyle, iyi çalıştı. Ve çıkarttığın parça yeni gibi.
anahtar kelimeler [ steel body pdc drill bits ] eşleşme 724 Ürünler.
Elmas Kaya Kuyruklama 8.5 Inch Çelik Vücut PDC Kuyruklama Petrol Alanı Biraz
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 40kg |
Çelik vücut PDC matkap parçaları 12 inç PDC düğmesi bir parça elmas aşağı delik delme aracı ekleyin
| Type: | Diamond Drill Bit |
|---|---|
| Use: | oil ,gas ,minig ,drilling ,water |
| Material: | Diamond ,Alloy steel ,Tungston carbide |
Çelik Beden PDC Drill Bit 26 Inch 8 Blades Petrol Alanı Buhran Aracı
| Türü: | elmas pdc bit |
|---|---|
| Kullanımı: | Kuyu Sondajı, petrol |
| Malzeme: | Elmas |
8-1/2 inçlik S616 Çelik Beden PDC Boru Bits Hard Rock Boru
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
|---|---|
| Tip: | Elmas matkap ucu |
| Yüzey İşlem: | PDC ekleme |
12 1/4 '' Çelik gövde PDC Petrol gazı jeotermal araştırması için matkap
| Bıçak: | 6 |
|---|---|
| Birincil Kesici SISIS: | 16 mm |
| Kesiciler: | Polikristalin elmas kompakt (PDC) |
8 1/2 "215.9mm Çelik Beden PDC Petrol Gaz Buhranı için matkap
| Bıçak: | 6 |
|---|---|
| Birincil Kesici SISIS: | 16 mm |
| Meme: | 7 |
Yüksek Performanslı Sondaj için Çelik Gövdeli PDC Matkap Uçları Petrol ve Doğalgaz Endüstrisi
| Tip: | PDC sondaj biti |
|---|---|
| İşleme türü: | Dövme |
| Boyut: | 17.50" (444,50 mm) |
API Spec 12-1/4 Inch Rock Diamond Steel Body Pdc matkap parçaları
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
Kaya Aracı 17-1/2 Inç Çelik Vücut Pdc Drill Bits API
| Malzeme: | Elmas ve alaşımlı çelik |
|---|---|
| API sertifikasyonu: | 7-1548-1 |
| Ağırlık: | yaklaşık 18 kg |
PDC Diamond Bit 17-1/2 Inch Steel Body PDC Drill Bites of Oil Rig Downhole Drilling Tool
| Türü: | Elmas Matkap Ucu |
|---|---|
| Kullanımı: | petrol, gaz, madencilik, sondaj, su |
| Malzeme: | Elmas, Alaşımlı çelik, Tungston karbür |

